Co lepiej założyć majtki czy stringi?
Co wybrać? Czy stringi? Czy majtki?

Kobiety często muszą poświęcić dużo uwagi, aby wybrać odpowiednią bieliznę, ponieważ ma ona nie tylko zapewnić im seksowny wygląd, ale także zapewnić komfort i zdrowie. Jak więc wybrać uniwersalne majtki, które spełnią nasze oczekiwania? Tutaj najczęściej do wyboru są dwa rodzaje: stringi lub figi.

Czy figi i stringi często rywalizują?

Figi i stringi to klasyczna rywalizacja - porównanie tych dwóch rodzajów bielizny może wydawać się nieoczywiste z uwagi na różnice w niemal wszystkim. Niemniej jednak to właśnie figi i stringi są najczęściej kupowaną damską bielizną na świecie. Na którą z nich powinnaś się zdecydować?

Czy figi są najczęściej wybieranymi majtkami?

Figi Damskie figi są po prostu uwielbianymi przez kobiety majtkami na co dzień z powodu ich wygodnych i uniwersalnych cech, które optycznie wysmuklają sylwetkę. Te majtki są uniwersalne, a nawet istnieją modele o podwyższonym stanie, które idealnie ukrywają ewentualne dodatkowe centymetry. Ostatnio producenci zaskakują nas coraz śmielszymi wersjami fig – nie tylko bezszwowymi, ale także seksownymi koronkowymi modelami z ozdobnymi wycięciami. Dzięki temu figi doskonale sprawdzają się również jako bielizna nocna.