Stringi w oczach facetów
Czy można zapytać mężczyzn co sądzą o bieliźnie damskiej?

Wiadomo, że skąpa, zmysłowa i uwodzicielska bielizna może wywołać pobudzające skojarzenia u mężczyzn. Sklepy oferują szeroką gamę rozwiązań, lecz czy kobiety i mężczyźni wybiorą te same opcje na romantyczną noc? Czy to co wydaje się seksowne dla kobiet, jest tak samo fascynujące dla mężczyzn? Sprawdźmy, co mówią mężczyźni w tej kwestii!

Jaki kolor bielizny najbardziej podoba się mężczyznom?

Oczywiste jest, że czerwień zajmuje pierwsze miejsce, z jej ognistymi barwami i zmysłowymi teksturami, które rozpala zmysły. Jednak, zaskakująco, badania w 2016 roku wykazały, że najbardziej pożądaną barwą w sypialni okazała się biel. Biel jest synonimem niewinności, delikatności i czystości, co dla mężczyzn stanowi wyzwanie. Z tego powodu, nudne beże i inne kolory lepiej nadają się do stylizacji dziennych. Dobrze jest śledzić nasze propozycje bielizny, aby nie zostać w tyle za światowymi trendami. Nasze produkty są dobre i produkowane w Polsce, Ameryce i Europie.

Kobieca bielizna występuje w wielu konstrukcjach, ale niektóre fasony są najbardziej pociągające dla mężczyzn.

Wyniki sondażu przeprowadzonego przez portale branżowe wskazały, że 30% mężczyzn wybrało biustonosze push-up jako najbardziej ekscytujące. Chodzi tu o podniesienie i podkreślenie kulistości piersi, co sprawia, że dekolt wygląda bardziej seksownie. Drugie miejsce w rankingu zajęły skąpe, koronkowe braletki, a na trzecim miejscu balkonetki i bardotki z eksponującym biustem. Natomiast biustonosze sportowe są najmniej lubiane przez mężczyzn.

Damska bielizna erotyczna pozwala parom na realizację najskrytszych życzeń.

Oryginalne koszulki, przezroczyste sukienki, zmysłowe body i erotyczne bodystockingi wywołują pokusę i zapewniają maksimum satysfakcji łóżkowej. Komplety bielizny erotycznej pięknie wydobywają atuty sylwetki kobiety, tworząc namiętną atmosferę i stymulując pożądanie - zdecydowanie warto je wypróbować!