stringi są najlepszym wyborem
Kiedy należy nosić stringi i w jakich sytuacjach lepiej wybrać je zamiast fig?

Aby uzyskać informację, które stringi są najlepszym wyborem w porównaniu do fig oraz jakich rodzajów bielizny warto użyć do wyposażenia szuflady, warto sprawdzić.

Stringi to cienkie paseczki i trójkąt materiału, które zostały wynalezione w latach 70. w Brazylii.

Są bardzo mocno wycięte w okolicach pośladków i dlatego po ich pojawieniu się wywołały spore zamieszanie. Mimo że są majtkami, które praktycznie całkowicie odsłaniają pośladki, to zostały one przyjęte z otwartymi ramionami przez kobiety na całym świecie.

Jak wyglądają stringi?

Najprostszy model to dwa cienkie paski połączone ze sobą przez trójkąt materiału, który ma za zadanie zakryć intymne okolice. Ich tył w zasadzie jest całkowicie wkomponowany między pośladki. Naturalnie, od tamtego czasu uległy one modyfikacjom - teraz w sklepach z bielizną można znaleźć zarówno proste, jak i bardzo ozdobne modele stringów, wyposażone w koronki, falbanki, koraliki i inne ozdobniki.

Figi i stringi są najbardziej popularnymi rodzajami damskiej bielizny.

Różnią się one tym, że figi w pewnym stopniu zakrywają pośladki, a stringi bardzo mocno je eksponują. Czy wybrać stringi, czy figi? Większość kobiet decyduje się na oba rodzaje. Stringi dobrze współgrają z dopasowanymi ubraniami, natomiast figi z luźnymi ubraniami. Stringi są często wybierane latem, ponieważ są lżejsze i wygodniejsze w upały. Z kolei figi są lepsze w okresie jesienno-zimowym, gdy potrzebna jest ochrona przed zimnem. Osoby, które w trakcie menstruacji korzystają z podpasek, powinny wybrać figi, które są bardziej zabudowane.

Jakie są inne zalety wyboru stringów erotycznych dla Polek?

Są one naprawdę uniwersalne i można je wykorzystać w wielu okolicznościach. Przykładowo, są one bardzo przewiewne w czasie upałów, dlatego w ciepłe dni nie czujemy się zmęczeni warunkami atmosferycznymi. Ponadto, stringi mogą być wykorzystywane jako element stroju kąpielowego na wakacjach, dzięki czemu nie tylko odetchniemy na upale, ale również lepiej wymodelujemy pupę. Co więcej, wielu kobietom zależy na tej cechze.

Jeśli planujesz wyjście na randkę ze swoim ukochanym, warto zadbać o odpowiednią bieliznę.

Stringi są szczególnie seksowne i zachęcające, wywołując u mężczyzn prawdziwy pożądliwy zachwyt. Aby zaspokoić podniecenie, producenci oferują szeroki wybór bielizny erotycznej z haftami, siateczkami i koronkami. Dlatego nie można bagatelizować tego kroku, ponieważ może on zmienić całe doświadczenie.

Majtki erotyczne są bardzo wszechstronne i pasują do wielu elementów garderoby.

Sprawdzą się doskonale w letnich sukienkach, obcisłych spódnicach, a nawet w spodniach, które są dość dopasowane. Do tego są one wyjątkowe i mają wiele zalet, co jest doceniane przez kobiety, które coraz chętniej sięgają po tego rodzaju ubrania.