• Przechowalnia 0
 • Strona głównaJak dobrać pończochy XXL?
  Statystyki
  Produktów: 62047
  Kategorii: 444
  Odwiedzin: 1420009
  Kanały RSS

  Jak dobrać pończochy XXL?

  Jak dobrać pończochy XXL?

  Pończochy w dużych rozmiarach  XXL

  W dzisiejszych czasach mamy nieograniczony wybór pończoch dla pań noszących rozmiar powyżej 46-48. Większość producentów pończoch od dawna zauważyło, że pończochy dla pań plus size to nisza rynku na jakim warto być. Jednak są Panie których obwód uda to 90-110cm i tu jest problem i popyt jest większy od podaży. Podobny problem mają Panie bardzo wysokie powyżej 190 cm. Najbardziej popularny rozmiar pończoch to rozmiar 5.  Kolejne wyższe rozmiary jak 6,7,8 mogą występować w podstawowych wzorach oraz w podstawowych kolorach.  

  Jak idealnie wybrać rozmiar pończoch plus size? 

  Na co kobieta plus size powinna zwrócić uwagę przy zakupie pończoch. Najważniejsze trzeba zwrócić uwagę na opakowanie i sprawdzić na jaki jest wzrost dana para pończoch oraz obwód uda. Nie na każdym opakowaniu pończoch plus size producenci umieszczają te informacje. Często podana jest: wysokość krocza, długość stopy, obwód bioder bądź obwód talii. Najlepiej szukać pończoch, które są dokładnie opisane na opakowaniu. 

  Jeśli nosisz rozmiary plus size staraj się szukać pończoch, gdzie producent podaje konkrety - czyli obwód uda i wzrost w tabeli rozmiarów.  Po drugie weź centymetr i dokładnie zmierz obwód uda. Ważne jest, aby nie zaciskać centymetra, ale też nie można mierzyć na zbyt luźnym centymetrze. Udo zmierz na takiej wysokości na jakiej nosisz pończochy.  Warto jest kupować pończochy samonośne które pod koronką mają dwa lub trzy paski silikonowe. Trzy paski silikonowe zapewnią stabilne trzymanie się pończoch na  udach, a kobieta ma komfort noszenia.


  Bielizna ertotyczna XXL pończocnhy i lateksowa czarna mini >>> 


  Czarna seksowna lateksowa mini idealna na gorącą noc >>>  


  Seksowna koszulka łącząca przezroczystą koronkę i materiału wet look>>>