• Przechowalnia 0
 • Strona głównaBielizna ślubna marzenie czy codzienność?
  Statystyki
  Produktów: 62047
  Kategorii: 444
  Odwiedzin: 1420179
  Kanały RSS

  Bielizna ślubna marzenie czy codzienność?

  Każda Panna Młoda chce mieć piękną bieliznę ślubną. Jaka powinna wyglądać bielizna ślubna 

  Czy bielizna ślubna powinna być seksowna?  

  Czy bielizna ślubna powinna być zmysłowa i szalenie romantyczna! 

  Często mówimy, że nie wszystko co się świeci jest złotem. Kobiety, które znają swoją wartość wiedzą, że to co jest ukryte ma większą wartość od tego co jest na wierzchu. Na naszej stronie mamy kilka kolekcji bielizny ślubnej, które mogą przypaść nie jednej przyszłej pannie młodej.  

    

  Ostatnio los ludzkości nie sprzyja pandemia wprowadziła do naszego życia wiele zmian między innymi ograniczenia w poruszaniu się, zamknięcie lokali gastronomicznych w tym również zakaz organizowania imprez. Wiele ślubów pary musiały przełożyć na inny termin.  Kobiety bardzo szybko przyzwyczaiły się do nowej egzystencji. Zauważono to nawet w modzie bieliźniarskiej. Kobiety zaczęły kupować coraz więcej bielizny sportowej, sportowe stringi, sportowe staniki. Wzrost sprzedaży bielizny sportowej przełożyły się na spadek popytu na bieliznę koronkową i elegancką. 

  Wynalezienie szczepionki na Covid-19 uszczęśliwił miliony ludzi i życie wróciło do normy. Również producenci bielizny odnotowali wzrost sprzedaży bielizny ślubnej.  Trendy bielizny ślubnej to biel i ecru. Góra bielizny to staniki push-up, które wykończone są piękną koronką łączącą się z satyną. Są także komplety składające się z gorsetu wykończonego koronką dół to stringi, pas do pończoch i pończochy. Zapewne nie jedna panna młoda swoją bieliznę ślubną chowa na pamiątkę, ale zapewne jest duża grupa mężatek, które zakładają swoją bieliznę ślubną na inne okazje.  Jest wiele kobiet, które uwielbiają taką bieliznę zakładać jak najczęściej. Gorset można założyć do jeansów i szpilek, pończochy do spódnic i sukienek.  Pod spodem znajdują się linki do kompletów bielizny ślubnej.